مجنتو هاست
اس اچ تی دیزاین
به زودی به زودى به زودى
فروشگاه ساز مجنتو فارسی 1.9.2.4 آخرین نسخه فارسی ساز بسته داده های نمونه مجنتو 1.9.2.4 ....
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: قراردادن محصولات در صفحه ی اصلی

admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من

قراردادن محصولات در صفحه ی اصلی

سوال

با سلام
    من اسکریپت مجنتو به همراه فارسی سازش نصب کردم
    ولی نمیدونم چرا محصولات در شاخه ها و صفحه ی اصلی قرار نمیگیره و همچنین اکثر جملات و کلمات انگلیسی هست
    حالا باید چه کار کنم؟
    آیا باید قالب فارسی خریداری کنم تا یک کمی سایت قشنگتر بشه و بشود محصولات را به طور مناسبی در سایت قرار داد؟
    شما خودتان از قالب خاص و یا تنظیمات خاصی استفاده میکنید؟
    اگه قالب فارسی خاصی میشناسید معرفی کنید
    لطفا راهنمایی کنید

جواب
    برای قرار دادن محصولات در رده های مورد نظر باید زمانی که محصول را اضافه می کنین، رده یا رده هایی که می خواین محصول توی اونها نمایش داده بشه رو در تب categories مشخص کنید.
    راه دوم این هست که از طریق بخش مدیریت منوها رده ی مورد نظرتون رو انتخاب کنید و بعد در تب category products محصولاتی رو که می خواین توی این منو نمایش داده بشن انتخاب کنید.

اگر منظورتون از صفحه ی اصلی همون خانه یا home هستش، به صورت پیش فرض خانه یک منو نیست که بتونید محصولات رو توی اون نمایش بدین، شما توی صفحه ی خانه می تونید محصولات پر فروش، ویژه و چیزایی مثل این رو نمایش بدید.
    برای این کار از بخش مدیریت cms ها یکی از دو صفحه ی home پیش فرض رو بر اساس قالب سایتتون انتخاب و فعال کنید و در تب design بخش page layout و در فیلد layout update xml کدها رو از حالت کامنت خارج کنید. ویا از اکستنشن های آماده ای که برای این کار هست می تونید استفاده کنید که قابلیت های متفاوتی به شما می دن.

در مورد جملا انگلیسی اگه به بخش ترجمه مجنتو مراجعه کنید می بینید که چیزی حدود 28 درصد از مجنتو به فارسی ترجمه شده، بنابراین کاملا طبیعی هست که بسیاری از بخش های وب سایت به صورت انگلیسی نمایش داده بشه. این مسئله هیچ ربطی به قالب نداره و بنابراین با تعویض یا نصب یک قالب مثلا فارسی این مشکل حل نمی شه. شما بايد بسته فارسي ساز مجنتو رو خريداري و نصب كنيد.
    شما فقط اگر مایل هستید که ظاهر خاص یا زیباتری برای سایتتون داشته باشید می تونید قالب های متفاوتی که هستند رو تهیه و خریداری کنید و یا قالب مورد نظر خودتون رو طراحی کنید ولی باز هم می گم تعویض قالب به معنی ترجمه شدن سایت نیست. در مجنتو بحث ترجمه کاملا از قالب و ظاهر سایت جدا هست.
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

2.  
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید admin از ایشان تشکر کرده است: mnkh97 (01-23-2014)

کلمات کلیدی این موضوع