مجنتو هاست
اس اچ تی دیزاین
به زودی به زودى به زودى
فروشگاه ساز مجنتو فارسی 1.9.2.4 آخرین نسخه فارسی ساز بسته داده های نمونه مجنتو 1.9.2.4 ....
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشکل در وارد شدن به درگاه و ...

D3ADMAN آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من

مشکل در وارد شدن به درگاه و ...

درود و خسته نباشید خدمت عزیزان . بنده به تازگی دارم با قالب درسکد مجنتو کار میکنم و تا بحال فروشگاهی نداشتم . درحال حاضر نیز کد را از زرین پال دریافت و در فیلدی که باید قرار میدادم ، گذاشتم . اما در موقع خرید وارد درگاه پرداخت نمیشه و فقط میزنه منتظر بمانید . یکی دیگر از مشکلاتم فلشی است که در صفحه اصلی در بالا سمت چپ محصولات وجود داره برای نشان دادن محضولات دیگر ، اما یه صفحۀ دیگه نمیره و فقط 4 محصول قسمت اول را نشان میدهد . در ضمن میخواستم بدونم برای نمایش دادن محصولاتی بیشتر در صفحۀ ابتدایی سایت چکاری باید کرد

اگر کسی میتونه بهم کمک کنه بهم یک میل بده : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

سایتم هم : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

2.  
    admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من
    دوست عزیز کد دریافتی از زرین پال رو به درستی درج کردین ؟
    مطمئن بشین در اول و یا آخر کد فاصله ای اضافه نشده باشه
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

4.  
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید admin از ایشان تشکر کرده است: D3ADMAN (06-01-2014)
    D3ADMAN آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من
    قیمت هارو هم یک صفر کمتر میزاره
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

6.  
    D3ADMAN آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من
    مشکل من در حال حاضر درگاه پرداخت و نمایش ندادن محصول پنجم به بعد سایت است (در صفحه اصلی) . همچنین یک صفر کم . در ضمن این افزونه تایم قیمت محصول رو هم میخوام دانلود کنم و نصب کنم . چجوری باید دانلود کنم و در کدام قسمت سی پنل باید آپلود کنم
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

8.  
    D3ADMAN آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من
    خواهش میکنم رسیدگی کنید . بنده قالبو خریدم و قالب خیلی مشکل داره . البته کمکم کردید خیلی و بهم یاد دادید اما اصلی ترین و آخرین موضوع های من نرفتن به درگاه زرین پال و فلش نمایش تمامی محصولات و یک 0 کمتر نوشته شدۀ مبلغ است . همین
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

10.  
    D3ADMAN آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من
    واقعآ هنوز مشکل من حل نشده . فقط ایمیلی اومد که زده منتظر بمانید . چقدر منتظر بمانم ؟؟؟
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

12.  
    admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من
    دوست عزیز مشکل قالب رو از طریق ایمیل پیگیری کنید

اطلاعات هاست و پنل مدیریت فروشگاه و کد دریافتی از زرین پال رو پ خ کنید تا درگاه شما بررسی بشه
    برای مشاهده آموزش حذف 0 اضافه [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] کلیک کنید
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

14.  
    سحر محمد على آنلاین نیست.
    کاربر سایت

ارتباط با من
    نقل قول نوشته اصلی توسط D3ADMAN نمایش پست ها
    درود و خسته نباشید خدمت عزیزان . بنده به تازگی دارم با قالب درسکد مجنتو کار میکنم و تا بحال فروشگاهی نداشتم . درحال حاضر نیز کد را از زرین پال دریافت و در فیلدی که باید قرار میدادم ، گذاشتم . اما در موقع خرید وارد درگاه پرداخت نمیشه و فقط میزنه منتظر بمانید . یکی دیگر از مشکلاتم فلشی است که در صفحه اصلی در بالا سمت چپ محصولات وجود داره برای نشان دادن محضولات دیگر ، اما یه صفحۀ دیگه نمیره و فقط 4 محصول قسمت اول را نشان میدهد . در ضمن میخواستم بدونم برای نمایش دادن محصولاتی بیشتر در صفحۀ ابتدایی سایت چکاری باید کرد

اگر کسی میتونه بهم کمک کنه بهم یک میل بده : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

سایتم هم : [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    http://imgupp.com/1434586608.html"][IMG]http://imgupp.com/img/1434586608.jpg
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

16.  
    سلام ممنون از شما
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]/[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]/[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] /[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]/[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]/[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]/ [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] / [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ] / [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]/ [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

18.  

کلمات کلیدی این موضوع