مجنتو هاست
اس اچ تی دیزاین
به زودی به زودى به زودى
فروشگاه ساز مجنتو فارسی 1.9.2.4 آخرین نسخه فارسی ساز بسته داده های نمونه مجنتو 1.9.2.4 ....
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: Magento: از کجا شروع کنم؟

Stealthy آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من

Question Magento: از کجا شروع کنم؟

سلام و درود به مدیران و کاربران سایت.
    من تعریف مجنتو رو زیاد شنیدم. اما هنوز باهاش کار نکردم، فرصت چندانی هم ندارم که بخوام براش بذارم. این پست میتونه سوال کاربرای زیادی رو هم پاسخگو باشه.
    • برای شروع به استفاده از این سی ام اس، چه پیشنهاد هایی دارید؟
    • میتونم از آخرین ورژنش شروع به کار کنم؟ یا اینکه کار با ورژن های قبلیشم لازمه؟
    • برای یه فروشگاه متفادل چه افزونه هایی رو باید داشته باشم؟ کدوماشو باید بخرم؟ کدوماش رایگانه؟
    • برای یادگیری و استفاده ازش چه منابعی هست؟
    • اگر افزونه ی بخصوصی بخوام از کجا تهیه کنم؟ کسی که بتونه برام بنویسه...
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

2.  
    admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من
    نقل قول نوشته اصلی توسط Stealthy نمایش پست ها
    سلام و درود به مدیران و کاربران سایت.
    من تعریف مجنتو رو زیاد شنیدم. اما هنوز باهاش کار نکردم، فرصت چندانی هم ندارم که بخوام براش بذارم. این پست میتونه سوال کاربرای زیادی رو هم پاسخگو باشه.
    • برای شروع به استفاده از این سی ام اس، چه پیشنهاد هایی دارید؟
    • میتونم از آخرین ورژنش شروع به کار کنم؟ یا اینکه کار با ورژن های قبلیشم لازمه؟
    • برای یه فروشگاه متفادل چه افزونه هایی رو باید داشته باشم؟ کدوماشو باید بخرم؟ کدوماش رایگانه؟
    • برای یادگیری و استفاده ازش چه منابعی هست؟
    • اگر افزونه ی بخصوصی بخوام از کجا تهیه کنم؟ کسی که بتونه برام بنویسه...
    سلام
    به انجمن پشتیبانی مجنتو فارسی خوش اومدین
    برای شروع و راه اندازی سایت حتما یک هاست مناسب و سازگار با مجنتو تهیه کنید
    نه نیاز نیست کار با ورژن های قبلی رو یاد بگیرین از آخرین نسخه منتشر شده در انجمن می تونید استفاده کنید
    شما باید اول نیاز های خود رو مطرح کنید و سپس بر اساس اون پیشنهاد بدیم چه افزونه هایی رو نصب کنید ، ولی برای شروع نیاز به افزونه های پرداخت دارین و تمام نیاز های دیگه به طور پیشفرض در خود مجنتو موجود هست .
    برای یادگیری پکیج کامل مجنتو منتشر شده که در این پکیج آموزش های کامل کار با مجنتو به صورت انگلیسی و 3 آموزش برای نصب و راه اندازی یک فروشگاه با مجنتو به صورت فارسی موجود می باشد.
    در صورت نیاز به افزونه شما می تونید در خواست خود رو گروه مجنتو دیزاین ارسال کنید تا بعد از بررسی و برآورد قیمت افزونه آمده و تحویل داده بشه
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

4.  
    MR.JOK3R™ آنلاین نیست.
    Junior Member

ارتباط با من
    MR.JOK3R™ به Yahoo ارسال پیام
    بستگی به نوع کاربری شما داره که آیا میخواهین توسعه دهنده این سرویس باشید یا مصرف کننده.

در ایران فعلا منبع کامل و جامع برای مجنتو وجود ندارد.انشاالله با کمک دوستان این تالار گفتوگو اولین و بزرگترین وبسایت تخصصی در این زمینه باشیم.

با سپاس
    آیدی یاهو
    MR.JOK3R™ به Yahoo ارسال پیام
    نوشته های وبلاگ

6.  

کلمات کلیدی این موضوع