مجنتو هاست
اس اچ تی دیزاین
به زودی به زودى به زودى
فروشگاه ساز مجنتو فارسی 1.9.2.4 آخرین نسخه فارسی ساز بسته داده های نمونه مجنتو 1.9.2.4 ....
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: آموزش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل سفارش به مشتری در مجنتو 1.9.1

sht آنلاین نیست.
    مدیران انجمن

ارتباط با من

Lightbulb آموزش رفع مشکل عدم ارسال ایمیل سفارش به مشتری در مجنتو 1.9.1

با سلام خدمت کاربران عزیز
    امروز یکی از کاربرانی که از نسخه 1.9.1 مجنتو استفاده میکرد یک مشکلی برایش بوجود آمده بود که از من پرسید و بنده هم بعد از بررسی مشکل راه حل آن مشکل رو پیدا کردم و خواستم به اطلاع شما هم برسانم که مشکلی براتون بوجود نیاید .
    اگر شما از مجنتو نسخه 1.9.1 که سه ، چهار ماه پیش تقریبا منتشر شده استفاده میکنید باید با این مشکل برخورد کرده باشید که یک کاربر در هنگام سفارش ایمیل سفارش مربوط به خود را دریافت نمی کند . اگر شما راه حل مشکل خود را نمیدانید و از دست آن کلافه اید توصیه میکنم این آموزش را مطالعه کنید .
    در مجنتو 1.9.1 برای ارسال ایمیل های خبرنامه ، سفارشات و از این قبیل موارد نیاز به تنظیم کران جاب درون کنترل پنل هاست خود میباشید .
    برای رفتن به تنظیمات کران جاب در هاست سی پنل از قسمت باکس Advanced و گزینه Cron jobs ، و برای دایرکت ادمین از قسمت Advanced Features گزینه cronjobs اقدام به ایجاد کران جاب نمائید .
    برای تنظیم کران جاب بسته به نوع پنل هاست خود به قسمت مدیریت کران جاب رفته و کران جاب جدیدی را به صورت 5 دقیقه یکبار انتخاب کنید : در قسمت Common Setting گزینه هر 5 دقیقه یکبار وجود دارد و با انتخاب آن به صورت خودکار تنظیمات اعمال خواهد شد و سپس در قسمت متنی Command دستور خود را مربوط کران مجنتو مینویسید که اگر سایت شما در روت باشد از کد زیر در سی پنل و دایرکت ادمین میتوانید استفاده نمائید .

برای سی پنل ( اگر سایت شما در روت باشد :
    کد PHP:
    php -/home/user host/public_html/cron.php 
    user host بسته به نام کاربری هاست سی پنل شما که برای لاگین کردن استفاده میکنید متفاوت میباشد .

برای دایرکت ادمین با کد زیر عمل میکنیم :
    کد PHP:
    php -/home/user host/domains/sitename.ir/public_html/cron.php 
    در دایرکت ادمین هم منظور از user host نام کاربری هاست دایرکت ادمین شما میباشد و منظور از sitename.ir آدرس دامنه شما میباشد .

امیدواریم که از این آموزش استفاده های کافی را برده باشید.

خوشحال میشوم انتقادات و پیشنهاداتتون رو اعلام کنید .
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

2.  
    manamafshin آنلاین نیست.
    کاربر سایت

ارتباط با من
    سلام

مهندس جان تنظیمات دیگه ای هم باید انجام داد یم یا فقط با این تنظیمات مشکل حل میشه ؟
    من تنظیمات شما رو انجام دادم ولی نشد!!!
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

4.  
    admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من
    با سلام
    در صورتی که مشکل برطرف نشد با هاستینگ خود در ارتباط باشید شاید مشکل از طرف هاستینگ باشه
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

6.  

کلمات کلیدی این موضوع