مجنتو هاست
اس اچ تی دیزاین
به زودی به زودى به زودى
فروشگاه ساز مجنتو فارسی 1.9.2.4 آخرین نسخه فارسی ساز بسته داده های نمونه مجنتو 1.9.2.4 ....
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: مشکل با فهرست سازی

aminalipour آنلاین نیست.
    کاربر سایت

ارتباط با من

مشکل با فهرست سازی

سلام...از اساتید اگر کسی میدونه لطفا کمک کنه
    من از مجنتو 1.9.1.0 استفاده میکنم. مشغول ساختن ویژگی جدید بودم، اولی رو ساختم ولی برای دومی وقتی دکمه ذخیره رو زدم، نه ذخیره شد و نه ارور داد....فقط پنجره پاپ آپ "مشغول دخیره سازی" روی صفحه بود...چون دیدم خیلی طول کشیده به اجبار صفحه رو رفرش کردم...
    خواستم فهرست سازی کنم که دیدم ارور زیر رو برای (بازنویسی* URL های کاتالوگ) میده و به حالت آماده نمیره:
    An error occurred while saving the URL rewrite
    توی فروم های خارجی تمام راه حل هاشون رو امتحان کردم ولی جواب نداد. لطفا راهنماییم کنید.
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

2.  
    admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من
    با سلام
    نسخه 1.9.1.0 مشکل کش داره و در بعضی مواقع با این مشکل روبرو میشید
    کش روی حالت ناممکن قرار دادید یا ممکن؟
    پیشنهاد میشه از نسخه 1.9.1.1 استفاده کنید
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

4.  
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید admin از ایشان تشکر کرده است: abalfazl (07-18-2015)
    golbahar آنلاین نیست.
    کاربر سایت

ارتباط با من
    سلام. من هم از ورژن 1.9.1.0 استفاده می کنم. فهرست سازی داده ها خیلی طوی میکشه و گاها تا جایی پیش میره که برمیگرده به صفحه ورود ادمین. یک بار هم ارور cache miss داد.
    منم کلی سرچ زدم و خیلی جاها میبینم که نوشتن از طریق ssh این کارو انجام بدین. هاستینگ هم میگه برای سرور های اشتراکی دسترسی به ssh امکان نداره...
    راه دیگه ای نیست غیر از ارتقا دادن؟ چون من الان با کلی دردسر از 1.7 به 1.9.1.0 اومدم!
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

6.  
    sht آنلاین نیست.
    مدیران انجمن

ارتباط با من
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbahar نمایش پست ها
    سلام. من هم از ورژن 1.9.1.0 استفاده می کنم. فهرست سازی داده ها خیلی طوی میکشه و گاها تا جایی پیش میره که برمیگرده به صفحه ورود ادمین. یک بار هم ارور cache miss داد.
    منم کلی سرچ زدم و خیلی جاها میبینم که نوشتن از طریق ssh این کارو انجام بدین. هاستینگ هم میگه برای سرور های اشتراکی دسترسی به ssh امکان نداره...
    راه دیگه ای نیست غیر از ارتقا دادن؟ چون من الان با کلی دردسر از 1.7 به 1.9.1.0 اومدم!
    میتوانید به هاستینگتون بگین بیان توی مسیری که فایل ها وجود داره و خودشون فهرست سازی رو انجام بدن براتون
    در مسیر var/lock هم توجه کنید اگر وجود داره فایل هایی که زیر مجموعه اش هست رو پاک کنید
    توی نسخه 1.9.1.1 به بعد این مورد بهتر انجام میشود و البته اگر تعداد محصولاتتان زیاد باشد ممکن است باز هم این عمل با خطا مواجه شود
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

8.  
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sht از ایشان تشکر کرده است: abalfazl (05-07-2018)
    golbahar آنلاین نیست.
    کاربر سایت

ارتباط با من
    نقل قول نوشته اصلی توسط sht نمایش پست ها
    میتوانید به هاستینگتون بگین بیان توی مسیری که فایل ها وجود داره و خودشون فهرست سازی رو انجام بدن براتون
    در مسیر var/lock هم توجه کنید اگر وجود داره فایل هایی که زیر مجموعه اش هست رو پاک کنید
    توی نسخه 1.9.1.1 به بعد این مورد بهتر انجام میشود و البته اگر تعداد محصولاتتان زیاد باشد ممکن است باز هم این عمل با خطا مواجه شود
    به نظرتون truncate کردن جدول هایی مثل core_url_rewrite و catalog_product_flatها و بعدش reindex کردن، میتونه تاثیری داشته باشه؟
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

10.  
    sht آنلاین نیست.
    مدیران انجمن

ارتباط با من
    نقل قول نوشته اصلی توسط golbahar نمایش پست ها
    به نظرتون truncate کردن جدول هایی مثل core_url_rewrite و catalog_product_flatها و بعدش reindex کردن، میتونه تاثیری داشته باشه؟
    حتما توجه کنید که قبل از انجام این کار بکآپ بگیرید چون ممکنه به احتمال 70% درصد جواب نده و دیگه کل لینک هاتون خراب بشه
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

12.  
    کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sht از ایشان تشکر کرده است: abalfazl (05-07-2018)

کلمات کلیدی این موضوع