مجنتو هاست
اس اچ تی دیزاین
به زودی به زودى به زودى
فروشگاه ساز مجنتو فارسی 1.9.2.4 آخرین نسخه فارسی ساز بسته داده های نمونه مجنتو 1.9.2.4 ....
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: قالب دیجی شاپ digishop همتای دیجی کالا

admin آنلاین نیست.
    مدیران انجمن
    admin آواتار ها
    ارتباط با من

قالب دیجی شاپ digishop همتای دیجی کالا

بدون دانش برنامه نويسي و طراحي وب سايتي مشابه ديجي کالا داشته باشيد
    قالب ديجي شاپ digishop قالبي فارسي و زيباي و همتايي براي ديجي کالا مي باشد
    اين قالب با امکانات فراوان و با بيشترين شباهت به ديجي کالا توسط تيم مجنتو ديزاين آماده و منتشر شده است .

برخي از امکانات ديجي شاپ :

HTML5, CSS3, BOOTSTRAP & LESS

طراحي بر اساس جديدترين و برترين متدهاي برنامه نويسي و طراحي که سايت شما را قدرتمند و کاملا انعطاف پذير مي کند

رنگ هاي نامحدود

به راحتي رنگ هاي قالب را به سليقه خود تغيير دهيد . همراه با رنگ هاي پيشفرض سبز ، آبي ، قرمز و نارنجي

طراحي واکنشگرا

سازگار با انواع دستگاه هاي هوشمند ( موبايل ، تبلت ، لپ تاپ و ... (مشتريان شما مي توانند سايت شما را با انواع دستگاه هاي هوشمند مانند موبايل ، تبلت و ... مشاهده کرده و محصولات فروشگاه را به راحتي خريداري کنند .

مگامنو حرفه ای

مگا منو حرفه اي به صورت عمودي و افقي همراه با امکانات فراوان و قابل نمايش در انواع دستگاه هاي هوشمند و قابليت افزودن عکس ، متن ، محصول و ... به منو

اسلايدشو تصاوير حرفه اي

مشاهده سريع محصولات

مشتريان شما مي توانند بدون مراجعه به بخش توضيحات محصول ، توضيحات محصول را در صفحه اصلي مشاهده و در صورت نياز خريداري کنند سبد خريد حرفه اي آژاکستنها با يک کليک محصول مورد نياز خود را به سبد خريد افزوده و يا از سبد خريد خود حذف کنيد

پيشنهادات شگفت انگيز

بخش پيشنهادات شگفت انگيز به شما در فروش بيشتر کمک زيادي مي کندشما مي توانيد روزانه محصولاتي را به صورت پيشنهاد شگفت انگيز در صفحه اصلي قرار دهيد

زوم ابري تصاوير محصولات
    به مشتري اين امکان را مي دهد تا با بردن موس بر روي تصوير محصولات ، آنها را در اندازه اصلي مشاهده کند

محصولات مرتبط
    بخش محصولات مرتبط با افزودن محصولات مشابه به ليست خود ، فروش شما را چند برابر مي کند

اشتراک گذاري
    مشتريان شما مي توانند محصولات مورد علاقه خود را در شبکه هاي اجتماعي منتشر کرده و باعث افزايش بازديد و فروش شما شوند

ساير امکانات :
    پشتيباني از چند زبان
    پشتيباني از ارز هاي مختلف
    فونت هاي گوگل
    سبک هاي مختلف رنگ و هدر
    سازگار با مرورگر هاي اکسپلورر 9 ، فايرفاکس ، اپرا ، کروم و ...
    طراحي 100? جدول، بر اساس CSS3
    شبکه هاي اجتماعي
    دکمه رفتن به بالا
    تبليغات سايدبار و ...
    اين ها تنها بخشي از امکانات قالب ديجي شاپ مي باشد

نسخه هاي جديد به صورت رايگان براي خريداران ارسال مي شود
    داراي پشتيباني رايگان يک ماهه

[ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ][ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ
    [ برای مشاهده لینک ثبت نام کنید. ]

2.  
    malekli آنلاین نیست.
    کاربر سایت

ارتباط با من
    سلام من اين قالب رو خريدم روي هاست بارگذاري كردم طريقه نصب قالب هم رفتم ولي تغييري نكرد ميشه راهنمايي كنيد براي نصب قالب با تشكر
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

4.  
    sht آنلاین نیست.
    مدیران انجمن

ارتباط با من
    نقل قول نوشته اصلی توسط malekli نمایش پست ها
    سلام من اين قالب رو خريدم روي هاست بارگذاري كردم طريقه نصب قالب هم رفتم ولي تغييري نكرد ميشه راهنمايي كنيد براي نصب قالب با تشكر
    با سلام خدمت شما
    هر قالب نحوه نصب مخصوص به خود را دارد ، یک قالب دارای نصاب است و بعضی دیگر قالب ها باید جداگانه بلاک های متفاوت را ایجاد کنید . قالب دیجی شاپ دارای نصب قالب نیست و جداگانه باید بلاک ها و موارد دیگر را تنظیم کنید.
    آیدی یاهو
    نوشته های وبلاگ

6.  

کلمات کلیدی این موضوع